Ünlü sanatçı İbrahim TATLISES öldü mü? Bodrum'ta trafik kazası geçiren sanatçı İbrahim TATLISES öldü mü aramaları son günlerde arttı, sanatçının ekranlarda görünmemesi sevenlerini heyecanlandırdı. Sosyal medyada İbrahim TATLISES öldü mü soruları her geçen gün artıyor. Bizlerde ErbaaHavadis olarak İbrahim TATLISES öldü mü adlı haberimizi sizler için derledik.

SANATÇI İBRAHİM TATLISES ÖLDÜ MÜ?

Arabesk müziğin krallarından olan İbrahim TATLISES Muğla'nın Bodrum ilçesinde yanındaki kızı ile birlikte trafik kazası geçirmiş ve yaralanmıştı. Bodrum Yalıkavak yolu üzerinde kaza geçiren İbrahim TATLISES'in siyah aracı kullanılamaz hale gelmişti. Araç içinde sıkışan İbrahim Tatlıses ekipler tarafından çıkarılmış ve hastaneye götürülmüştü.  İbrahim TATLISES ve kızının iyi olması takipçilerini sevindirmişti.  

İbrahim TATLISES'in öldüğü yönünde yapılan haberler asılsızdır. Sanatçı İbrahim TATLISES'in sağlık durumunun ise iyi olduğu öğrenildi.

İBRAHİM TATLISES KİMDİR?

İbrahim Tatlıses 1 Ocak 1952 tarihinde Şanlıurfa'da dünyaya geldi. Tatlıses, müzik kariyerinin dışında, gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerine de çeşitli yatırımlar yapmıştır.

İAyağında Kundura türküsü ile ünlenen Tatlıses, günümüze kadar otuzdan fazla albüm çıkardı, birçok filmde oyuncu ve yönetmen olarak görev aldı ve bu sene 20. yılı olan İbo Show'da sunuculuk yapmıştır. Tatlıses, Türkiye'nin yanı sıra Yunanistan ile Orta Doğu'da da tanınmaktadır.