TOGG ön sipariş nasıl verilir, ön sipariş formu nasıl doldurulur, başvuru ve araç teslimi ile ilgili aklınıza takılanları bı haberimizde cevaplamaya çalışacağız.. 

Togg ön sipariş işlemleri işlemleri togg.com.tr ve Trumore uygulaması üzerinden alınacak, Trumore uygulamasını uygulama marketlerinden indirebilirsiniz.

Ön sipariş için öncelikle Trumore uygulamasını indirip kurmanız ve üye olmanız gerekiyor. Üye olup Tru İd oluşturduktan sonra, NFT açık artırmasına katılmanız gerekiyor. NFT açık artırmasına katılmak için AVAX criptosuna sahip olmanız gerekiyor, AVAX alım işlemlerini ise yine uygulama marketlerinden indireceğiniz cripto alım satım uygulaması ile yapmanız gerekiyor. AVAX alımlarında kullanabileceğiniz uygulamaya aşağıdaki linkten ukaşabilirsiniz..

AVAX Almak için kullanacağınız uygulama bağlantısı

Yerli ve milli doğuştan elektrikli otomobik TOGG'un satış fiyatı belli oldu.. Trumore uygulaması üzerinden yapılacak olan NFT açık artırması ile ön siparişi yapılacak olan elektrikli otomobil Togg için planlanan açık artırma ülkemizde yaşanan yüzyılın afeti deprem felaketi nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmişti. 

Ön sipariş işlemlerinden önce TOGG'un satış fiyatı belirlendi.

iki farklı model ile satışa sunulacak olan yerli ve milli elektrikli aracımızın fiyatı piyasa fiyatlarının oldukça altında..

Togg'un satış fiyatı belli oldu. Hayırlı olsun..

TOGG SATIŞ FİYATI AÇIKLANDI. TOGG NE KADAR ? Satışlar ne zaman başlıyor??

TOG FİYATI AÇIKLANDI:

Standart menzilli model (T10X): 953.000 TL

Uzun menzilli model (V2 RWD): 1.215.000 TL