Son Dakika - Netflix çöktü mü neden girilemiyor? Netflix'e erişim sorunları yaşanıyor. Küresel yayın ağı Netflix i açan vatandaşlar http error 503 hatası ile karşılaşıyorlar. Netflix çöktü mü diye soran kullanıcılar henüz sorularına bir yanıt bulmuş değiller.. Canlı haritada yer alan bilgilere göre erişim sorunu saat 13:20 den bu yana yaşanıyor. 

NETFLIX ÇÖKTÜ MÜ, NEDEN AÇILMIYOR?

Dünyanın önde gelen yayın platformlarından biri olan Netflix erişim problemi ile karşı karşıya, saat 13:20'den bu yana platformda erişim sorunlarının yaşandığı rapor ediiyor. Konu hakkında platform yetkililerinden henüz bir açıklama yapılmış değil, ancak konun global olması çözümünde hızlı olacağını gösteriyor. Bunun yanında Netflix benzeri diğer platformlarda ise şu an da sıkıntı görülmüyor. Disney Plus ve Prime Video yayınlarına halen devam ediyor. 

Küresel İnternet ve televizyon yayıncılığında çığır açan Netflize erişim problemleri yaşanıyor. Platforma girmeye çaluışan kullanıcılar http error 503 hatası ile karşılaşıyorlar.  

Netflix çötü mü, Netflix'e neden girilmiyor soruları henüz yanıt bulmuş değil, ilerleyen saatlerde durumda bir gelişme olursa sizlere duyurmaya çalışacağız. Netflix'ten bir açıklama geldiğinde erbaahavadis.com da olacak.. Netflix çöktü mü? 24 Temmuz Netflix neden açılmıyor? Netflix http error 503 hatası nedir? İşte haberin detaylar.